erb

Město
Uherský Ostroh

   mr ico Mobilní Rozhlas
Zobrazit v prohlížeči
 

Soukromá firma bude zítra, tj. v sobotu 7. prosince 2019 v době od 8.30 do 9 hodin na tržišti vykupovat letošní vysušená světlá jádra vlašských ořechů, a to za 120 Kč/kg čtvrtky a půlky jáder a za 130 Kč/kg jen půlky jáder.

Prodejna Lilie na křižovatce nabízí nové zboží – halenky, svetry, tepláky, vyteplené kalhoty, nadále nabízí se slevou 30 – 70 % pánský, dámský a dětský textil a obuv a záclony. Těší se na vaši návštěvu.

Firma Lekeš CZ, s.r.o. v Uherském Ostrohu přijme do hlavního pracovního poměru muže a ženy. Nástup možný ihned, Více informací na tel. 604 729 963 nebo osobně v ulici Ve Dvoře č. 832.

Sociální péče Zdislava ve Veselí nad Moravou provozuje v Domově s pečovatelskou službou ve Veselí nad Moravou Denní stacionář, v rámci kterého zajišťuje pro klienty aktivizační činnosti, kontakt se společenským prostředím a obědy. Také zajišťuje přepravu z místa bydliště do Denního stacionáře a zpět domů. Smyslem služby je umožnit rodině uživatele odpočinek a čas pro vyřízení osobních záležitostí. Službu je možné využívat pravidelně, ale i jednorázově. Provozní doba stacionáře je v pracovní dny od 7 do 16.30 hodin (po dohodě je možné i déle). Bližší informace na telefonu 725 560 541.

Organizátoři tříkrálové sbírky se obrací na všechny dospělé a mládež starší 15 let, kteří by projevili zájem stát se vedoucími skupinkami koledníků, aby se přihlásili nejpozději do neděle 8. prosince 2019 na Informačním centru či zaslali svoji přihlášku na e-mailovou adresu pastoracni.rada@email.cz. Samotná tříkrálová sbírka proběhne v našem městě v sobotu 4. ledna 2020.

Mateřská škola s křesťanskou výchovou zve rodiče s dětmi na bruslení, které se koná každé pondělí od 9 do 10 hodin na Zimním stadionu.

Folklorní soubor Ostrožan II ve spolupráci s městem Uherský Ostroh zvou děti i dospělé na návštěvu Mikuláše a čertů z Tasova, která se koná dnes v 17 hodin před zámkem. Na programu vystoupení dětí, různé soutěže, čertovská diskotéka a na závěr ohňostroj.


 

Stáhněte si aplikaci Mobilní Rozhlas / Zlepšeme Česko

Nová aplikace Mobilního Rozhlasu, která informuje, pomáhá a zachraňuje životy.