erb

Město
Uherský Ostroh

   mr ico Mobilní Rozhlas
Zobrazit v prohlížeči
 

Soukromá firma pan Křapa bude prodávat na tržišti zítra, tj. v úterý 3. prosince 2019 od 13 do 13.30 hodin: čerstvá vejce z podestýlky za 2,30 a dvoužloutková, brambory Princess za 14 Kč/kg, cibuli, česnek, jablka Golden a Jonagored za 19 Kč/kg, hrušky, loupané vlašské ořechy, včelí med a cukrovinky.

Prodejna Lilie na křižovatce nabízí nové zboží – halenky, svetry, tepláky, vyteplené kalhoty, nadále nabízí se slevou 30 – 70 % pánský, dámský a dětský textil a obuv a záclony. Těší se na vaši návštěvu.

Firma Podlahy Capita ve Veselí nad Moravou opět pořádá 14 denní akci „Předvánoční slevy“, která se koná od 2. do 13. prosince 2019. Veškerý sortiment se slevou 20 - 30 %. Firma provádí rozvoz zboží k zákazníkům. Těší se na vás pracovníci firmy Podlahy Capita ve Veselí nad Moravou.

RYO ve Veselí nad Moravou zahájilo prodej vánočních stromků ve dvoře provozovny, v nabídce jsou stříbrné smrky, borovičky a jedličky. Prodej je denně od 8 do 18 h, včetně soboty a neděle.

E. ON Česká republika oznamuje, že od 2. do 17. prosince 2019 se zapisuje stav elektroměrů od všech dodavatelů v části Ostrožské Předměstí. V případě nepřítomnosti uveďte stav elektroměru na viditelném místě.

Městská policie oznamuje, že včera byl u čerpací stanice v Kvačicích nalezen pes labradorský retrívr, bílé barvy, na krku má kožený obojek s řetízkem. Majitel ať se přihlásí u Městské policie, tel. 607 840 121.

Charita Uherské Hradiště otevřela v Kunovicích za hřbitovem (ulice Cihlářská 536) novou „Odlehčovací službu“, která je určena pro seniory a osoby se zdravotním postižením od 19 let. Smyslem služby je umožnit rodině nezbytný odpočinek a prostor pro vyřízení osobních záležitostí. Službu je možné využít dle potřeby – jednorázově i pravidelně. Služba je otevřena každý pracovní den od 7 do 18 hodin. Více informací na telefonním čísle 730 550 841.

Organizátoři tříkrálové sbírky se obrací na všechny dospělé a mládež straší 15 let, kteří by projevili zájem stát se vedoucími skupinkami koledníků, aby se přihlásili nejpozději do neděle 8. prosince 2019 na Informačním centru či zaslali svoji přihlášku na e-mailovou adresu pastoracni.rada@email.cz. Samotná tříkrálová sbírka proběhne v našem městě v sobotu 4. ledna 2020.

Ve středu 4. prosince 2019 v 18 h se koná v koncertním sále na zámku zasedání Zastupitelstva města Uherský Ostroh. Jednání je dle zákona veřejné a mohou se ho zúčastnit občané i zástupci organizací.

Město Uherský Ostroh zve všechny seniory na setkání Klubu seniorů, které se koná ve středu 4. prosince 2019 v 16 hod v koncertním sále. Součástí programu je vernisáž výstavy obrazů Barbory Havlíčkové s názvem „Pocity“.

Město Uherský Ostroh zve na výstavu obrazů autorky Barbory Havlíčkové s názvem „Pocity“, která bude umístěna v Zámecké galerii od středy 4. prosince 2019 do pátku 31. ledna 2020. Slavnostní zahájení výstavy proběhne ve středu 4. prosince 2019 v 17 hodin.

Folklorní soubor Ostrožan II ve spolupráci s městem Uherský Ostroh zvou děti i dospělé na návštěvu Mikuláše a čertů z Tasova, která se koná v pátek 6. prosince 2019 v 17 hodin před zámkem. Na programu vystoupení dětí, různé soutěže, čertovská diskotéka a na závěr ohňostroj.

Hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh si vás dovoluje pozvat na mistrovský zápas Krajské ligy mužů, ve kterém se střetnou Hokej Uherský Ostroh a hokejový klub HC Orli Uničov. Utkání se koná ve středu 4. prosince 2019 v 18 hodin na Zimním stadionu. Přijďte podpořit ostrožské hokejisty.


 

Stáhněte si aplikaci Mobilní Rozhlas / Zlepšeme Česko

Nová aplikace Mobilního Rozhlasu, která informuje, pomáhá a zachraňuje životy.