erb

Město
Tišnov

mr ico Mobilní Rozhlas
Zobrazit v prohlížeči
title image

Unikátní koncert Společné světy / Tour 2019

Mimořádné hudební setkání tří muzikantů ze tří různých zemí a různých stylových oblastí. Kalifornský folkrockový zpěvák a kytarista Jesse Ballard, legenda českých rockových houslí Jan Hrubý a berlínský jazzový saxofonista Joe Kučera ve společném hudebním projektu Společné světy / Tour 2019.

Koncert tria je postaven na autorských písních Jesse Ballarda doplněných několika covery (Dylan, Charles, Van Morrison), nacvičené části se střídají s právě improvizovanými pasážemi, kde se odráží momentální nálada a emoce nejen samotných muzikantů, ale i přítomných diváků. Každý koncert je proto trochu jiný a každý má svoji specifickou atmosféru. Nenechte si ujít možnost být přitom!

Sobota 25. května v 19.30 h, Velký sál MěKS
vstupné - předprodej 230,- na místě 250,- Zlevněná vstupenka - předprodej 200,- na místě 220,- (studenti do 15ti let, senioři, ZTP) - předprodej - TIC Tišnov (náměstí Míru 120)

Ochutnávka vystoupení tria BALLARD & HRUBÝ & KUČERA zde.

Srdečně Vás zveme na letošní závod horských kol s pestrým doprovodným programem pro celou rodinu.

Memoriál Ivo Medka se koná letos již potřinácté, v neděli 2. června od 12 h, tradičně v prostoru před novým hřbitovem v Tišnově. Tato akce každoročně přiláká nejen cyklisty všech věkových kategorií – děti, dospělé i seniory - amatéry i elitní závodníky. Díky bohatému doprovodnému programu včetně soutěží a atrakcí pro děti, tanečních vystoupení i účasti známých sportovců a umělců si odpoledne na čerstvém vzduchu užije opravdu celá rodina. Přijďte se i Vy odreagovat - sportem, zábavou i dobrým jídlem a pitím.

Zapojte se také >>> TIŠNOV ŠLAPE PRO CHARITU!

Letošní ročník navíc přináší novinku v podobě charitativního závodu, jehož výtěžek bude věnován Oblastní charitě Tišnov. Tento závod nese název TIŠNOV ŠLAPE PRO CHARITU a je určen všem, kdo chtějí pomoci a přispějí svojí účastí a zaplaceným startovným na důležitou a potřebnou charitativní činnost v regionu.

TIŠNOV ŠLAPE PRO CHARITU je nenáročný závod dvoučlenných týmů na trase dlouhé 4 km , a to v kategoriích

Rodinné týmy – rodinní příslušníci v jakémkoliv vztahu,
Firemní týmy – pro soutěživé firmy, které chtějí pomoci,
Týmy nad 100 let – pro závodníky se součtem věků nad 100 let,
Hobby týmy – pro všechny ostatní, kdo také chtějí jet a přispět na dobrou věc.

Závod odstartuje ve 14:30 h, registrace týmů proběhne od 13:00 h a každý závodník hradí startovné ve výši 200 Kč + 200 Kč vratnou zálohu za čip. Dvoučlenný závodní tým tedy přispěje na charitativní činnost částkou 400 Kč. Po uhrazení startovného dostane navíc každý závodník drobný dárek na památku a číslo do slosování. Jako poděkování všem charitativním závodníkům totiž proběhne na závěr velké losování o horské kolo, které věnuje firma BB Cyklosport, jeden z tradičních partnerů a sponzorů Memoriálů Ivo Medka.

Pokud Vás tato akce zaujala a máte také jako my chuť podpořit dobré skutky, pak je to ta nejlepší kombinace! Postavte jeden nebo více dvoučlenných týmů v libovolné kategorii a přijeďte se projet, pobavit se a možná i něco vyhrát.

Jedinečný zážitek >>> Zatočit si OSUDÍM ŽIVOTA s Oblastní charitou Tišnov

Současně si můžete na akci v sektoru Oblastní charity Tišnov vyzkoušet svoje hranice trochu jinak. Jak se dá malovat bez rukou, jezdit na kole bez nohou nebo se napít bez pohnutí hlavou? Na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak vám v těchto situacích mohou pomoci naše služby. Tak jako je nevyzpytatelný život sám, budou i aktivity na stanovištích charity. Přijďte si zalosovat v Osudí života a najít svoji skrytou sílu.

Více o činnosti a službách Oblastní charity Tišnov se dozvíte ZDE.

>>> Velké finále zajistí KOMICI s.r.o.

Kromě tradičních závodů horských kol v atraktivním prostředí Klucaniny a kolem tišnovské rozhledny se můžete těšit na zážitky a zábavu pro celou rodinu:

KOMICI s.r.o. - Stand Up Comedy Show >>> Miloš Knor a Adéla Elbel
Mistr světa v biketrialu VAŠEK KOLÁŘ a jeho exhibiční vystoupení
Taneční vystoupení >>> UNICORN CREW street dance group
Dětské závody na PUMPTRACKU, jízdy zručnosti s INSPIRO i nafukovací atrakce
Soutěže s Rádiem Petrov a moderátorem akce Petrem ZAKOPALEM

ZAJÍMAVÉ STÁNKY A PREZENTACE partnerů akce >>> BESIP, E-POHON, STYLE SPORT, CHARITA TIŠNOV, ATACHE, ..
BOHATÉ OBČERSTVENÍ zajišťují Gastroslužby Tomáš PLAVEC a TIŠNOVSKÉ PIVO

Vstup zdarma! Přijďte s celou rodinou!

Těšíme se na Vás.


Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.