Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Město Litoměřice

Mobilní rozhlas

Vážení občané

Zima pomalu odchází a s ní odejde v neděli i zimní čas. V posledním březnovém týdnu Vám přinášíme stručný přehled událostí v Litoměřicích v nadcházejících dnech.

Pohodový týden Vám přeje,

Vaše město Litoměřice

Vernisáž výstavy pro Hospic sv. Štěpána

Podpořte Hospic sv. Štěpána a zavítejte v úterý 26. března od 17 hodin na vernisáž předaukční výstavy v hradní galerii. Výstava potrvá do 3. dubna. Zakončí ji Benefiční aukční večer pro Hospic sv. Štěpána 4. dubna.

Bavte se s knihovnou

Knihovna K. H. Máchy pro Vás připravila několik zajímavých akcí, například přednášku o minimalismu v každodenním životě, besedu a filmovou projekci s režisérem s Viliamem Poltikovičem a Noc s Andersenem. Celý seznam akcí naleznete na stránkách Knihovny K. H. Máchy.

Otevření Dětského dopravního hřiště

V neděli 31. března od 14 hodin bude v Jiráskových sadech po zimní přestávce otevřeno Dětské dopravní hřiště. Dům dětí a mládeže Rozmarýn přichystal zajímavé soutěže a hry pro celou rodinu.

Co hrají v divadle

Divadlo K. H. Máchy Vás zve na několik akcí, například na představení Velké lásky v malém hotelu a koncert přípravných sborů.

Dejte si pozor na falešné řemeslníky

Upozorňujeme především starší občany žijící v rodinných domcích na nekalé praktiky falešných řemeslníků. Jedná se o skupinku mužů, která se ve většině případů pohybuje v dodávkovém vozidle a nabízí opravy okapů, střechy apod. Jejich nabídka je vždy velmi lákavá, neboť cena za práci je velice nízká. Po skončení prací, které bývají během necelého dne hotové, se počáteční smluvená částka změní na několikanásobně vyšší sumu. Ve většině případů se jim podaří peníze od poškozených získat. V případě, že se z výše uvedeným jednáním setkáte, neváhejte kontaktovat přímo litoměřické kriminalisty na tel. 974 436 320(321), popř. volejte linku 158.

Začíná čištění komunikací – pozor na odtah!

Připravte se na čištění komunikací v blocích Kocanda, a to ve dnech 1. a 2. dubna, následovat bude 3. a 4. dubna blok Dalimilova – pod Mostnou horou. V den 7. dubna přijde na řadu blok Střed.

Podrobné informace i upřesnění, které ulice do bloků patří, naleznete pod níže uvedeným odkazem.

David Koller Acoustic Tour

David Koller vyjíždí se svojí skvělou kapelou na další část akustického turné a zastaví se v Litoměřicích. Ve středu 27. března od 19 hodin vystoupí v Kulturním a konferenčním centru. Vstupenky jsou stále v prodeji.

Uzavření Galerie Felixe Holzmanna

Z technických důvodů je uzavřena Galerie Felixe Holzmanna v zasedací místnosti v přízemí městského úřadu. Otevřena bude v červnu.

Doprava v Litoměřicích

Pokračuje rekonstrukce části ulice Vavřinecké, přičemž je uzavřena část okolo železářství, tj. od křižovatky s ul. Dlouhá ke křižovatce s ul. Kapucínská. Průjezd na Kapucínské nám. je umožněn od ul. Mezibraní (tj. dopravní obsluze).

Z důvodu oprav povrchu vozovky je od 11. března do 23. dubna dopravě zcela uzavřena ulice Alšova, následovat bude ulice Hálkova v období od 1. dubna do 3. května. Vždy ve všední dny od 6 do 19 hodin.

Od 25. března do 15. května je úplně uzavřena ulice Na Mostku. Od 16. května do 31. srpna pak dojde k úplnému uzavření ulice Březinova cesta (po etapách-cca od křižovatky s ulicí Pokratická ke křižovatce s ulicí Nezvalova). V mezidobí do 16. května zde budou probíhat přípravné práce – frézování vozovky apod., to však proběhne při částečném omezení opravy. Důvodem omezení je rekonstrukce vodovodu.

K úplné uzavírce dojde kvůli plánované rekonstrukci plynovodu v ulici Svatojiřské (od Václavského nám. k Rybářskému nám.) a to od 1. dubna do 28. června.

Více informací

Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.