Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Město Litoměřice

Mobilní rozhlas

Vážení občané

Se začátkem týdne Vám přinášíme stručný přehled událostí v Litoměřicích v nadcházejících dnech.

Příjemný týden Vám přeje,

Vaše město Litoměřice

Výluka zastaví provoz na trati Lovosice – Česká Lípa

Správa železniční dopravní cesty, s.o. informuje, že z důvodu odstranění vegetace v blízkosti trati v termínu od 11. do 12. března, vždy od 7 do 16 hodin, proběhne výluka na železniční trati mezi Litoměřicemi a Českou Lípou. Cestující přepraví náhradní autobusová doprava. Více informací naleznete zde.

Senioři, nebuďte sami, přijďte se bavit s námi

Kampaň pro seniory "Místa přátelská seniorům" se blíží. Od 21. března do 4. června jsou pro ně připraveny zajímavé aktivity. Karty a informační brožury jsou již nyní k vyzvednutí na informačním centru na Mírovém náměstí.

Bavte se s knihovnou

Knihovna K. H. Máchy pro Vás připravila několik zajímavých akcí, například přednášky o trénování paměti nebo o současných změnách zvyklostí v rukopisném psaní. Celý seznam akcí naleznete na stránkách Knihovny K. H. Máchy.

Pojď hrát florbal

Dům dětí a mládeže Rozmarýn pořádá florbalový nábor pro ročníky 2009 až 2012. Probíhají každou středu od 17.30 do 18.30 v tělocvičně Kalich arény. Své dotazy směřujte na Václava Bayera (ddh@ddmrozmaryn.cz; 721 374 133).

Co hrají v divadle

Divadlo K. H. Máchy Vás zve na několik představení, například hru Zásek či pohádku pro nejmenší Máša a tři medvědi. Celý seznam akcí najdete na stránkách Divadla K. H. Máchy.

Vernisáže v galerii

Zavítejte do Severočeské galerie výtvarného umění na vernisáže výstavy Ivana Ouhela a Kamila Lhotáka. Více informací naleznete na webových stránkách galerie.

ČEZ Distribuce, a.s. informuje

ČEZ Distribuce, a.s. informuje, že na základě poruchovosti v důsledku silného větru byl v okresech Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice a Ústí nad Labem vyhlášen kalamitní stav. V Ústeckém kraji je aktuálně evidováno 38 poruch na hladině vysokého napětí. Aktuální situace lze sledovat na www.cezdistribuce.cz a www.bezstavy.cz.

Tučný pátek na Masaryčce

Pátek 15. března, od 15 hod, Masarykova ZŠ

Masarykova ZŠ ve spolupráci s restaurací Johannahof Vás zve na zabijačkové hody. Čeká Vás ukázka řeznického řemesla, průvod masek, vystoupení harmonikáře a flašinetáře a další zábavný program.

Doprava v Litoměřicích

Od 5. prosince pokračuje rekonstrukce části ulice Vavřinecké, přičemž bude uzavřena část okolo železářství, tj. od křižovatky s ul. Dlouhá ke křižovatce s ul. Kapucínská. Průjezd na Kapucínské nám. bude umožněn od ul. Mezibraní (tj. dopravní obsluze).

Z důvodu oprav povrchu vozovky bude ode dneška do 23. dubna dopravě zcela uzavřena ulice Alšova, následovat bude ulice Hálkova v období od 1. dubna do 3. května. Vždy ve všední dny od 6 do 19 hodin.

V termínu od 1. dubna do 28. června bude z důvodu rekonstrukce plynovodu uzavřena ulice Svatojiřská.


Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.