Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Město Litoměřice

Mobilní rozhlas

Vážení občané

Přinášíme Vám další rozesílku Mobilního rozhlasu se stručným přehledem dění v Litoměřicích pro nadcházející dny,

Prožijte příjemný týden,

Vaše město Litoměřice

Setkání s podnikateli

Ve čtvrtek 28. února, od 8 hodin, MěÚ

Neformální setkání litoměřických podnikatelů s tajemníkem a dalšími zástupci městského úřadu se uskuteční v kanceláři tajemníka (MěÚ, Mírové náměstí, Litoměřice). Přijďte si popovídat o chystaných novinkách a zeptat se na to, co Vás zajímá.

Co hrají v divadle

Divadlo K. H. Máchy Vás zve na několik představení, například derniéru hry Nebezpečné známosti či představení na Miskách vah. Celý seznam akcí najdete na stránkách Divadla K. H. Máchy.

Přijďte v neděli 3. března na zahájení již 16. ročníku Loutkového festivalu pro děti. Ve 14 hodin vyjde průvod od divadla směrem k Mírovému náměstí. Více informací naleznete zde.

Přeplav La Manche se chýlí ke konci

Akce „Přeplav svůj La Manche“ vrcholí ve čtvrtek 28. února od 12 hodin v litoměřickém plaveckém bazéně.

Vernisáž výstavy

Navštivte ve středu 27. února od 17.30 vernisáž výstavy severočeského malíře a sochaře Pavla Lakomého v Galerii Gotické dvojče. Výstava potrvá až do 14. dubna.

Bavte se s knihovnou

Knihovna K. H. Máchy pro Vás připravila několik zajímavých akcí, například přednášku o památných stromech Českého středohoří, besedu s Janem Velkem o přepisování negativních myšlenek nebo si můžete vyrobit diář. Celý seznam akcí naleznete na stránkách Knihovny K. H. Máchy.

Ples Hospice sv. Štěpána

Pátek 1. března, od 20 hodin, Koliba Litoměřice

Zavítejte na benefiční ples Hospice sv. Štěpána. Čeká na Vás bohatá tombola a zábavný program. Vstupenky lze rezervovat a zakoupit do 27. února.

Akce v Kulturním a konferenčním centru

Městská kulturní zařízení pro Vás přichystala Jazz & Swing, kde zahraje Jaromír Honzák Quintet, a Povídání o víně se Školním statkem Mělník. Více o programu se dozvíte zde.

Doprava v Litoměřicích

Od 5. prosince pokračuje rekonstrukce části ulice Vavřinecké, přičemž bude uzavřena část okolo železářství tj. od křižovatky s ul. Dlouhá ke křižovatce s ul. Kapucínská. Průjezd na Kapucínské nám. bude umožněn od ul. Mezibraní (tj. dopravní obsluze).

Z důvodu oprav povrchu vozovky bude od 11. března do 23. dubna dopravě zcela uzavřena ulice Alšova, následovat bude ulice Hálkova v období od 1. dubna do 3. května. Vždy ve všední dny od 6 do 19 hodin.


Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.