erb

Město
Litoměřice

   mr ico Mobilní Rozhlas
Zobrazit v prohlížeči
 
title image

Vážení občané

Listopad se nám pomalu chýlí ke konci a cítit je vánoční nálada. Od příštího týdne čekejte v Mobilním rozhlase přísun adventních akcí. Avšak i v tomto týdnu nás čeká několik zajímavých událostí. 
Přejeme příjemný týden,

Vaše město Litoměřice

Co chystá KKC

V Kulturním a konferenčním centru pro Vás připravují několik zajímavých akcí, například koncert Václava Neckáře se skupinou Bacily, Povídání o víně – Francouzská vína, koncert Veroniky Spurné či Taneční odpoledne. Celý seznam akcí naleznete zde.

Končí svoz bioodpadu

Tento týden probíhá poslední svoz bioodpadu. Bioodpad lze během zimy odvézt na sběrný dvůr. Svoz bude opět zahájen v dubnu příštího roku.

 

Co hrají v divadle?

Divadlo K. H. Máchy Vás zve na několik akcí, například na představení Koule či pohádku Kašpárek a Honza v pekle. Celý seznam akcí naleznete na stránkách Divadla K. H. Máchy.

 

Eco friendly Vánoce

Jak si užít Vánoce a zároveň být ohleduplný k životnímu prostředí? Navštivte ve čtvrtek 28. listopadu od 17.30Ekocentrum SEVER workshop Eco friendly Vánoce.

 

Bavte se s knihovnou

Knihovna K. H. Máchy pro Vás připravila několik zajímavých akcí, například křest knihy Kubinstadt almanach či přednášku o častých nemocech. Celý seznam akcí naleznete na stránkách knihovny.

 

Podpořte dobrou věc

Zavítejte 27. a 28. listopadu od 10 do 17 hodin na Pop-up shop do bývalé prodejny Reforma v ulici 5. května. Svým nákupem podpoříte Hospic sv. Štěpána.

 

Přednáška v muzeu

Přijďte ve čtvrtek 28. listopadu od 17 hodin do muzea na přednášku PhDr. Oldřicha Kotyzy Raně středověké Litoměřice a počátky institucionálního města.

 

Úklid komunikací

Na čištění komunikací (úklid listí) se dnes a zítra připravte v bloku Pražská. Podrobné informace i upřesnění, které ulice do bloků patří, naleznete zde.

 

Farmářské trhy

Zavítejte v pátek 29. listopadu od 7.30 do 13 hodin na farmářské trhy. Potěší Vás na Tržnici Felixe Holzmanna.

 

Doprava v Litoměřicích

Ulice Družstevní je opět zcela průjezdná, včetně linek městské autobusové dopravy.

Ulice Kamýcká je opět průjezdná.

Více informací

 

Stáhněte si aplikaci Mobilní Rozhlas / Zlepšeme Česko

Nová aplikace Mobilního Rozhlasu, která informuje, pomáhá a zachraňuje životy.