erb

Město
Litoměřice

   mr ico Mobilní Rozhlas
Zobrazit v prohlížeči
 
title image

Vážení občané

V tomto listopadovém týdnu Vám posíláme kromě pravidelných dopravních informací také několik pozvánek na kulturní akce v Litoměřicích.

Vaše město Litoměřice

Beseda s Michalem Horáčkem

V pátek 22. listopadu od 16 hodin na Gymnáziu Josefa Jungmanna Litoměřice

Akce konaná gymnáziem v rámci projektového týdne k 30. výročí Sametové revoluce. Michal Horáček si bude povídat se studenty litoměřického gymnázia nejen o tom, jak probíhaly revoluční dny. Počet míst je omezen, rezervace, prosím, provádějte na e-mailu: mazancova.p@gjj.cz.

 

Výtvarná dílna ke stálé expozici Galerie a muzea litoměřické diecéze

V sobotu 23. listopadu od 10 a 14 h, prostory expozice Galerie a muzea litoměřické diecéze

Víte, kde se poprvé zapálil adventní věnec nebo kdy děti prvně ochutnaly z adventního kalendáře? Přijďte na vyprávění o předvánočních zvycích a společné vyrábění originálního adventního kalendáře. Vstupné dobrovolné.

 

Farmářské trhy

Zavítejte i tento pátek 22. listopadu od 7.30 do 13 hodin na farmářské trhy v Litoměřicíh. Potěší Vás stejně jako každý pátek na Tržnici Felixe Holzmanna.

 

Přednáška o Městské památkové rezervaci

V úterý 19. listopadu od 17 hodin v hradním sálu KKC Litoměřice

Repríza popularizačně-naučné přednášky k loňskému 40.výročí vzniku Městské památkové rezervace.

 

Sbírka potravin

V sobotu 23.11.2019 od 8 do 18 hodin proběhne již 8. celostátní sbírka potravin. Nakoupit a darovat trvanlivé potraviny lidem na pokraji hmotné nouze bude možné ve vybraných marketech obchodních řetězců BILLA, KAUFLAND, LIDL, MAKRO, PENNY, hygienické potřeby a drogerii v ROSSMANN a DM.

 

Lito fest

Sobota 23. listopadu od 9 do 17 hodin, Tržnice Felixe Holzmanna

Dorazte na zabijačkové hody. Kromě jitrnic, tlačenek, černé polévky a ovaru ochutnejte také farmářské produkty,  pekařské a mléčné výrobky, ovoce, zeleninu či pivo. Nebude chybět ani doprovodný program. Vstupné zdarma.

 

Doprava v Litoměřicích

Z důvodu oprav komunikací prováděných Technickými službami města je dopravě zcela uzavřena od 30. září do 29. listopadu ulice Družstevní.

Do 21. listopadu je z důvodu rekonstrukce kanalizace a vodovodu uzavřena ulice Kamýcká od křižovatky s ulicí Plešivecká. Průjezd IZS a autobusů je zajištěn. Rekonstrukce SVS lze sledovat i zde (https://www.svs.cz/cz/vodohospodarske-stavby/interaktivni-mapa/) na interaktivní mapě společnosti.

Více informací

Úklid komunikací

Na čištění komunikací (úklid listí) se dnes a zítra připravte v bloku Stránského. Ve dnech 20. a 21. listopadu bude následovat blok Palachova. Podrobné informace i upřesnění, které ulice do bloků patří, naleznete zde.


 

Stáhněte si aplikaci Mobilní Rozhlas / Zlepšeme Česko

Nová aplikace Mobilního Rozhlasu, která informuje, pomáhá a zachraňuje životy.